ЗИМОВІ КАРПАТИ. ЛИЖІ ЧЕКАЮТЬ!

Дата туру 12-16.12

Тривалість: 3 дні, 2 ночі

День 1 (чт, 12.12)

18:00 – виїзд з Черкас,

18:40 – виїзд з Сміли,

18:20 – виїзд з Городища,

19:20 – виїзд із Корсуня.

Дорогою кожні 2-3 години заплановані санітарні зупинки. Також можливі зупинки на вимогу.

День 2 (пт, 13.12)

8:00 – орієнтовний час прибуття в м. Яремче Івано-Франківської області. В Яремче на нас чекає:

  • Піша екскурсія стежками Довбуша (тривалість – 1,5 години, рекомендуємо зручно взутися та взяти з собою питну воду). Екологічний збір – 30 грн/дорослий, 15 грн/дитина.

Яремче називають перлиною Карпат. Тут мальовничі пейзажі тісно переплелися з неповторним колоритом гуцульського життябуремною історією краюоповитого легендамиМи пройдемося стежками «українського Робін Гуда» Олекси Довбуша.

  • Сніданок (сплачується окремо).

Радимо поснідати в знаменитому ресторані-музеї «Гуцульщина». Приміщення являє собою дерев’яну хату, зведену без жодного цвяха. Зовні ресторація оздоблена філігранною різьбою, а всередині відтворено автентичний інтер’єр карпатського житла зі справжньою гуцульською піччю. У ресторані гостям пропонують традиційні наїдки та напої в посуді, виготовленому місцевими майстрами.

*сніданок в ресторані «Гуцульщина» можливий, якщо в цей час у ньому не передбачено інших заходів

  • Відвідування сувенірного ринку, обід (сплачується окремо).

Ще однією родзинкою міста є його сувенірний ринок, повз котрий неможливо пройти без покупки на згадку. Народні майстри пропонують вовняні ковдри (ліжники) з традиційним геометричним орнаментом, вишиванки та рушники, вироби з овечих шкур та шерсті, гуцульську кераміку, гуцульські килими, дерев’яне начиння, прикраси з бісеру. Можна тут купити і домашні ласощі, сир, гриби, мед, трави та алкогольні напої.

  • Фотографування біля водоспаду Пробій.
  • Світ дикої природи Карпат в одному місці – вольєрному господарстві Національного природного парку.

Вольєрне господарство — не зоопарк: тут тварини утримуються у напіввільних умовах. Просторі вольєри, де олені, косулі, дикі кабани та інші тварини Карпатського краю почувають себе комфортно. Деяких тварин можна підгодовувати звичним для них гостинцем. Олені дуже охочі до соковитих яблук, тож охоче візьмуть їжу з рук через спеціальну шпарину в паркані. Такий безпосередній контакт із тваринним світом точно запам’ятається як малюкам, так і дорослим .

Вартість квитків: дорослий – 30 грн, дитячий – 15 грн.

14:30 – екскурсія пивоварнею в с. Микуличин.

У броварні ми завітаємо в цехи, де зароджується, дозріває та вариться пиво. Побачимо, як готують воду, солод та хміль для пива, дізнаємося, що таке пивне сусло, побуваємо в бродильному цеху, а також спробуємо різні сорти пива на смак. Під час екскурсія розкажуть історії гуцульської броварні, яка нині об’єднала пасіку, еко-ферму, сироварню, дільницю з виготовлення натуральної косметики.

Вартість екскурсії – 30 грн/особа.

16:00 – прибуваємо в Яблуницю, де поселяємося та вечеряємо (вечеря сплачується окремо).

За бажанням в Яблуниці можна відвідати чани або сауну (орієнтовна ціна – 800-1000 грн за 2 години, на 6-8 осіб).

День 3 (сб, 14.12)

8:00 – сніданок, виїзд на Буковель.

8:30-16:30 – вільний час на Буковелі.

Буковель, без сумніву, – гірськолижний курорт №1 в Україні. Взимку тут безліч туристів не лише з України, а й закордонних гостей. Із розваг тут не лише 68 км трас усіх рівней складностей, а й санна траса, сноутюбінг (катання на надувних подушках), політ на найдовшому тролеї в Україні, прогулянка на собачих упряжках, ковзанка, квадроцикли та снігоходи, екстремальні  атракціони. Щодня взимку працює SPA комплекс «VODA Club», де можна зігрітися в морозний день.

На території ТК «Буковель» діють 16 прокатних пунктів гірськолижного спорядження та діє розгалужена система скіпасів. Детальніше можна про ціни можна дізнатися на сайті https://bukovel.com/skipass

16:30 – збір групи та виїзд до готелю.

17:00 – повернення в готель, вільний час в готелі, вечеря (вечеря сплачується окремо).

День 4 (нд, 15.12)*

08:00 – сніданок, виселення та виїзд на гірськолижний курорт Драгобрат.

Відвідай два гірськолижні курорти за один вікенд!

Не Буковелем єдиним живе галузь гірськолижних комплекс Карпат. Драгобрат – найбільш високогірний гірськолижний курорт в Українських Карпат! Розкинувся він біля підніжжя гори Стіг, проте звідси видно Говерлу, Чорногору, Петрос. Драгобрат ще називають «Карпатська Сибір», так як сніг може лежати з листопада до травня, що є ідеальним місцем відпочинку як для екстрималів, так і для початківців. Зараз тут 20 трас, основних підйомників шість: 2 крісельних, 4 бугельних. Тут розташовані трампліни для міжнародного фрістайлу, працює лижна школа. Крім того, на Драгобраті добре розвинена туристична інфраструктура.

Крім того, Драгобрат – один із найбільш неприступних гірськолижних курортів. Щоб дібратися сюди, потрібно пересісти з автобуса на позашляховик УАЗ чи ГАЗ-66 (вартість проїзду – 120 грн/сторона).

15:30 – збір групи, спуск на позашляховиках  до автобуса та виїзд додому.

Дорогою зупиняємося на вечерю в колибі.

*ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! При недостатньому засніжненні замість Драгобрату 3-й день проведемо в Буковелі.

День 5 (пн, 16.12)

04:40 — орієнтовний час прибуття в Корсунь,

05:40 — орієнтовний час прибуття в Городище,

06:20 — орієнтовний час прибуття в Смілу,

07:00 – орієнтовний час прибуття в Черкаси.

Вартість туру – 3100 грн/особа

У вартість входить: проїзд, проживання, сніданки в готелі, страхування, супровід.

Додатково сплачується: екологічні збори, додаткове харчування, оренда спорядження та скіпаси, підйом/спуск на позашляховиках, власні витрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *